Įmonė turi daugiau nei
50-kokybės atitikties
sertifikatų

Mūsų atstovaujama Baltarusijos metalurgijos gamykla nuolat modernizuoja, tobulina gamybos technologinius procesus ir vykdo įrangos atnaujinimo darbus. Lankstumas, inovatyvumas ir nuolatinės investicijos leidžia išlikti konkurencingiems pasaulinėje pramonės ir statybos rinkoje. Šiam tikslui gamykla kasmet skiria apie 100 mln. dolerių ir atnaujina iki 20 proc. savo gaminamos produkcijos asortimento.

Aukščiausią metalo produkcijos kokybės ir verslo valdymo lygį liudija tarptautiniai ir nacionaliniai diplomai bei sertifikatai. Šiuo metu atstovaujama Baltarusijos metalurgijos gamykla turi virš 50 įvairių sertifikatų, kurie:

  •  suteikia teisę gaminti įvairių rūšių produkciją;
  •  patvirtina aukščiausius tarptautinius ir nacionalinius standartus atitinkančią produkcijos kokybę;

įrodo apie įdiegtą aukščiausius tarptautinius standartus atitinkančią vadybos sistemą (gamybos valdymo procedūrų, aplinkosaugos reikalavimų, gamybos saugumo ir sveikatos kontrolės).

Mokslinis ir novatoriškas požiūris

Remdamiesi naujausiais mokslo ir technikos pasiekimais, didelę dalį savo išteklių investuojame į giluminius metalurgijos tyrimus ir įgyvendiname pačius pažangiausius gamybos projektus. Inovatyvių sprendimų įgyvendinimas padeda išlaikyti pasaulyje tvirtą poziciją tarp pripažintų ir geriausių savo srities lyderių.

Užtikrinama pasaulinio lygio kokybė

Metalo produkcijos gaminių kokybė yra nuolat tikrinama, sertifikuojama tarptautiniu ir nacionaliniu mastu. Moderniausiems pramonės projektams įgyvendinti siūlome pažangiausius ir aukščiausios kokybės metalo produkcijos gaminius.

Į klientą orientuotas kompanijos požiūris

Klientų keliami aukšti reikalavimai leidžia mums kurti dar didesnę vertę ir tokiu būdu pranokti klientų lūkesčius. Patenkinti klientų poreikiai – profesionalios komandos ilgametė patirtis ir mūsų sukurtų, nuolat tobulinamų gamybos bei komercinių procesų rezultatas.