BMZ Baltija – didmeninė
prekyba metalo produkcijos
gaminiais

Prekybos namai BMZ-Baltija metalo produkciją tiekia į Baltijos, Šiaurės ir kitas Europos, Afrikos šalis.

Įmonė jau nuo 2008 metų užsiima didmenine prekyba metalo produkcijos gaminiais: statybine armatūra, viela, metalo ruošiniais, apvaliu plienu, fibra, besiūliais vamzdžiais ir pan. Esame patikimas verslo partneris, užtikrinantis kokybiškos metalo produkcijos tiekimą pramonės ir statybos sektoriaus klientams.
UAB „Prekybos namai BMZ-Baltija“ yra oficialus OAO „Belorusskiy metallurgicheskiy zavod“ (ОАО „Белорусский металлургический завод“) atstovas. OAO „Belorusskiy metallurgicheskiy zavod“ (ОАО „Белорусский металлургический завод“) rinkoje gyvuoja 35 metus ir yra kontroliuojančioji „Belorusskaya metallurgicheskaya kompaniya“ („Белорусская металлургическая компания“) bendrovė, kuri metalo produktus gamina ir eksportuoja į penkis pasaulio kontinentus bei daugiau nei į 118 šalių.

Prekybos namai BMZ-Baltija tiekia metalo produkciją

Augant metalo produkcijos poreikiui bei didėjant gaminių kokybės reikalavimams, mes greitai reaguojame į rinkos pokyčius:
- plečiame prekių asortimentą;
- rūpinamės kokybiškų bei inovatyvių gaminių pristatymu;
- konsultuojame klientus ir padedame išsirinkti jų poreikius atitinkančius gaminius.

Esame savo srities profesionalai, gerai pažįstantys pramonės ir statybos rinką, nuolat stebintys vykstančius joje pokyčius bei suprantantys savo klientų poreikius. Mes dirbame su verslo klientais pagal išankstinius užsakymus. Susisiekite su mumis – pakonsultuosime, padėsime rasti geriausius sprendimus!