SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Produktai

 

Sertifikatai

AAB “Baltarusijos metalurgijos gamykla – valdanti holdingo kompanija “Baltarusijos metalurgijos kompanija” produkcija – tai konkurencinga produkcija, turinti aukštą paklausą pasaulio rinkoje. Nuo 90-jų pradžios, plečiant pardavimų rinką, gamykloje pradėta sertifikuoti produkciją pagal tarptautinius, užsienio ir nacionalinius NVS standartus.

Iš bendros gaminamos produkcijos asortimento privalomai sertifikuojama suvirinimo viela, o nuo 2008 m. sausio 1 d. ir armatūra. 2006 m. rugpjūčio mėn. iš firmos „CARES“ buvo gautas leidimas žymėti rūšinį valcavimą ir konstrukcinį plieną „ES“ ženklu pagal 89/106/СЕ и BS EN 10025-2004 direktyvos reikalavimus.

2007 m. balandžio, o vėliau ir spalio mėnesiais padidintas apvalaus karštai valcuoto plieno markių dydžių asortimentas su ES ženklinimo teise.

Šiuo metu gamykla turi daugiau nei 40 atitikmens sertifikatų įvairių metalurgijos produkcijos rūšių gamybai ir metalinių gaminių gamybai.