SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Apie mus

Pastaraisiais metais Vakarų Europos šalyse metalo produkcijos poreikis labai išaugo. Pabaltijos rinkų metalo produkcijos poreikiams tenkinti 2008 metais buvo įkurta UAB „Prekybos namai BMZ-Baltija“.

Uždaroji akcinė bendrovė yra vienintelis oficialus AAB “Baltarusijos metalurgijos gamykla – valdanti holdingo kompanija “Baltarusijos metalurgijos kompanija” atstovas, metalo produkciją tiekiantis į Lietuvos, Estijos ir Latvijos Respublikas, Didžiąją Britaniją, Airiją, Norvegiją, Švediją, Suomiją, Islandiją, Daniją ir Vokietiją.

Pagrindinė UAB „Prekybos namai BMZ-Baltija“ veikla – statybinės armatūros, vielos, besiūlių vamzdžių ir kitokios produkcijos didmeninė prekyba. Klientams siūlomas platus pagal DIN 488, BS 4449-88, NS 3576-3 standartus sertifikuotos iš Baltarusijos Respublikos importuojamos metalo produkcijos asortimentas.

Reikia pabrėžti, kad Vakarų Europos šalims įstojus į Europos Sąjungą, statybos darbams ir juose naudojamų medžiagų kokybės standartams keliami reikalavimai pasikeitė. AAB “Baltarusijos metalurgijos gamykla – valdanti holdingo kompanija “Baltarusijos metalurgijos kompanija” produkcijos sertifikavimo darbai, siekiant išlaikyti atitikimą tarptautiniams ir nacionaliniams NVS ir tolimojo užsienio šalių standartams, ir plėsti realizavimo rinką, vykdomi jau nuo 1990-ųjų pradžios. Metalinių gaminių gamyboje darbas pagal kokybės garantijos sistemą, atsižvelgiant į TUV CERT – Vokietijos sertifikavimo bendrovės - tarptautinius kokybės standartus, nukreiptas tenkinti standarto ISO 9002:1994 reikalavimus.

AAB “Baltarusijos metalurgijos gamykla – valdanti holdingo kompanija “Baltarusijos metalurgijos kompanija” produkcija pasižymi aukštu konkurencingumo lygiu ir didele paklausa pasaulio rinkoje. Šiuo metu gamykla turi 47 sertifikatus, suteikiančius teisę gaminti įvairių rūšių produkciją ir 7 sertifikatus kokybės vadybos sistemai pagal įvairius standartus.

UAB „Prekybos namai BMZ-Baltija“ su klientais dirba pagal išankstines paraiškas. UAB „Prekybos Namai BMZ-Baltija“ kolektyvas visada randa bendrą kalbą su verslo partneriais, atsižvelgia į jų pageidavimus ir atsako į dominančius klausimus.