Apie mus

Pastaraisiais metais Vakarų Europos šalyse metalo produkcijos poreikis labai išaugo. Pabaltijos rinkų metalo produkcijos poreikiams tenkinti 2008 metais buvo įkurta UAB „Prekybos namai BMZ-Baltija“.

Uždaroji akcinė bendrovė yra vienintelis oficialus AAB “Baltarusijos metalurgijos gamykla – valdanti holdingo kompanija “Baltarusijos metalurgijos kompanija” atstovas, metalo produkciją tiekiantis į Lietuvos, Estijos ir Latvijos Respublikas, Didžiąją Britaniją, Airiją, Norvegiją, Švediją, Suomiją, Islandiją, Daniją ir Vokietiją.

Pagrindinė UAB „Prekybos namai BMZ-Baltija“ veikla – statybinės armatūros, vielos, besiūlių vamzdžių ir kitokios produkcijos didmeninė prekyba. Klientams siūlomas platus pagal DIN 488, BS 4449-88, NS 3576-3 standartus sertifikuotos iš Baltarusijos Respublikos importuojamos metalo produkcijos asortimentas.

Reikia pabrėžti, kad Vakarų Europos šalims įstojus į Europos Sąjungą, statybos darbams ir juose naudojamų medžiagų kokybės standartams keliami reikalavimai pasikeitė. AAB “Baltarusijos metalurgijos gamykla – valdanti holdingo kompanija “Baltarusijos metalurgijos kompanija” produkcijos sertifikavimo darbai, siekiant išlaikyti atitikimą tarptautiniams ir nacionaliniams NVS ir tolimojo užsienio šalių standartams, ir plėsti realizavimo rinką, vykdomi jau nuo 1990-ųjų pradžios. Metalinių gaminių gamyboje darbas pagal kokybės garantijos sistemą, atsižvelgiant į TUV CERT – Vokietijos sertifikavimo bendrovės - tarptautinius kokybės standartus, nukreiptas tenkinti standarto ISO 9002:1994 reikalavimus.

AAB “Baltarusijos metalurgijos gamykla – valdanti holdingo kompanija “Baltarusijos metalurgijos kompanija” produkcija pasižymi aukštu konkurencingumo lygiu ir didele paklausa pasaulio rinkoje. Šiuo metu gamykla turi 47 sertifikatus, suteikiančius teisę gaminti įvairių rūšių produkciją ir 7 sertifikatus kokybės vadybos sistemai pagal įvairius standartus.

UAB „Prekybos namai BMZ-Baltija“ su klientais dirba pagal išankstines paraiškas. UAB „Prekybos Namai BMZ-Baltija“ kolektyvas visada randa bendrą kalbą su verslo partneriais, atsižvelgia į jų pageidavimus ir atsako į dominančius klausimus.